https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Oeuvres Complétes de Béranger. Illustrations de Grandville. Brüszel, 1844, Riga, Imprimeur-Libraire. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, kopottas borítóval, 7./8. oldal szakadt, egészoldalas illusztrációkkal, francia nyelven./ Half-linen-binding, the cover worn, in french language.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
6.734 EUR, 7.143 USD, 0.020 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy