https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Magyar törvények. (Codex Hungaricus.) Az alkalmazásban levő magyar törvények gyüjteménye. Szerk.: Grecsák Károly vezetésével Lányi Márton-Sándor Aladár-Ráth-Végh István. Bp., 1911. Révai. Az első rész az 1687 és 1910 közötti magyar törvényeket gyűjti össze, összesen 10 kötetben. Ebből 3 kötet (1687-1867, 1889-1893, valamint 1897-1900 évi törvények) hiányzik. Az ezt követő második rész évente kiadásra került a Révai testvérek gondozásában, az 1918-as törvényekig bezárólag. 1919-es törvények híján a harmadik rész már a Térfy Gyula szerkesztésével, a Franklin kiadásában, az 1920-tól hozott törvényekkel folytatódik, évenkénti kiadással, jelen esetben 1927-ig. Összesen tehát 23, kisebb szépséghibáktól eltekintve jó állapotú kötet, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, belül jó állapotban, egy-két helyen kisebb foxing-foltokkal. Egy kötet (1913) erősen hiányos állapotban, az első ív teljesen hiányzik, az azt követő 1-2 lap sérült, valamint a 83-84. o. hiányzik.

Kikiáltási ár:

46 000 Ft
152.824 EUR, 164.286 USD, 0.460 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy