Könyvek: Judaika

Tételek száma: 14

13520.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Domán István: A győri izraelita hitközség története. A Magyarországi Zsidó Hitközségek Monográfiái 9. (1930-47). Bp., 1979, Magyar Izraeliták Országos Képviseletének Kiadása. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13521.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bettauer Hugó: Nagyváros zsidók nélkül (Die Stadt ohne Juden). Bp., Világirodalom Kiadása. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13522.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kertész Péter: A könyvek hídja. Emlékfüzér a 100 éve született Scheiber Sándorról. Bp., 2013, Wesley János Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13523.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., é. n., Schlesinger. Nyolcvanegyedik, bővített kiadás. Kiadói kissé kopott egészbőr kötésben, az elülső előzéklap foltos,az utolsó oldalak sarkai hiányosak, foltos lapokkal.
13524.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Parragi György: Mauthausen. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt., 91 p. Kiadói borítóban, kissé szakadt borítóval, sérült, viseltes kötéssel, a lapok 16-81 p. között kijárnak.
13525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fehér Lilli: Nem ér a nevem...Egy szökött zsidó naplója. Budapest, 1945, Ráth Tivadar Könyvnyomdája, 31 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
13526.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies!
13527.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Új Élet Naptár 1959. Bp., 1959, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13528.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Marton Ernő: Mit nyújthat Palesztina a világ zsidóságának Kolozsvár, (1942.) Fraternitas. 31 l. Fűzve.
13530.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13531.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft