10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1941, Hungária ny. 468+56+16+III p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, szakadt hátsó előzéklappal.