Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 47

Korán, minikönyv, kopottas papírkötésben.
13588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Uri Ferenc: A magyar nemzet. Újvidék, 2010, DOO Magyar Szó Kft. Kiadói műbőr kötés. Számozott (999/210.) példány.
13589.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Reich Károly: Hajsza. Reich Károly rajzai, Juhász Ferenc, Kormos István és Nagy László verseivel. Bp, 1976, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
13590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ozsváth András: Világunk 64 mezőn. Bp. 1978, Magyar Sakk Szövetség. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (2000/252) példány.
13591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 337.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mautner József: Egy voltam az ötvenezerből. Kaposvár, (1982), Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói velúr kötés. 27. számú példány. Jó állapotban.
13593.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Andruskó Károly: Ex Minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés, plakettel. Megjelent 600 számozott példányban, 212. számozott példány. Szép állapotban.
13594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.
13595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth Tibor (szerk.) : Az Ifjúsági Lapkiadó három évtizede 1951-1981. Budapest, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, műanyag tokban.
13596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a műbőr kopott.
13598.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Fábri Magda (szerk.): Hajógyártók dicsérete. Előszó: Fülöp János. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Készült ezer példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
13599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft