https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Hunt, John: Mount Everest. Kamp und Sieg. Bécs, 1954, Verlag Ullstein. Számos színes és fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. / With many coloured and black-and-white illustrations. In a bit worn out linen binding with torn dust jacket, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:

1 400 Ft
4.651 EUR, 5.000 USD, 0.014 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy