https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!

Kikiáltási ár:

200 000 Ft
664.452 EUR, 714.286 USD, 2.000 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy