https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!

Kikiáltási ár:

200 000 Ft
675.676 EUR, 706.714 USD, 2.000 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy