https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Heltai Gáspár: Magyar Krónika. I. Nyomtattatott Kolozsvárott 1574-ben. Most pedig újonnan Nagy-Győrben 1789-ben. Átkötött bordázott félbőr kötés, 8+472 p. A könyv elülső kötéstáblájának hátoldalán ex libris-szel. Töredék! Csak első kötet! A címlap és a hátoldala restaurált. A könyv lapja a 370-472 p. között a lapok szakadtak, viseltesek. A főszöveg olvasható, de a lapszéli szöveg részben olvashatatlan a sérülés miatt. A könyv lapjai foltosak.

Kikiáltási ár:

18 000 Ft
59.801 EUR, 64.286 USD, 0.180 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy