1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I. kötet. Történelem. Bp., (1929), Franklin, 544 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel, borítóval, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.