Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Kö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~31/Padanyi-Viktor-Tortenelmi-tanulmanyok-Munchen-1972-Hidfo-Barati-Kore-301-p-Kiadoi-ar~II1385740
1385740
13115
284
Books: History
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.
: ttg