https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Római világ. Emlékkönyv a magyar tanárok olaszországi tanulmányútjáról. Csengeri János és Geréb József közreműködésével szerkesztette Pasteiner Gyula. Bp., 1899, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas, kissé sérült gerincű, kissé foltos egészvászon kötésben, Gottermayer N.-féle kötés.

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
5.387 EUR, 5.714 USD, 0.016 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy