https://darabanth.com/

Leírás:

Szalay László: Magyarország története. I-II. (Egybekötve.) Lipcse, 1852, Geibel Károly, 310+419 p. Első kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, a második részből pár lap kijár (103-106 p.), a hátsó szennylapon bejegyzések, kissé laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy