Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Közhasznu esmeretek tára a Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.
13317.

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Horusitzky Henrik: Pozsony környékének agrogeologiai viszonyai. Bp., 1917, Fritz Ármin Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13319.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Révész Béla: Állatlélektani tanulmányok. Bp., (1911), Singer és Wolfner. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13321.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.
13322.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Walther Heering: Das Rolleiflex-Buch. Lehrbuch für Rolleiflex und Rolleicord. Harzburg, 1938, Heering-Verlag. Kiadói egészvászon, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, német nyelven. /  Linen-binding, in paper cover, in german language.
13323.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A Budapesti Radiológiai Klinika 1928-1978. Szerk.: Zsebők Zoltán. Bp., 1978, MTA KESZ. Kiadói papírkötés. Zsebők Zoltán (SOTE Radiológiai Klinika igazgatója) által Boldizsár Ivánnak írónak dedikált példány.
13324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wilhelm Bölsche: A természettudomány fejlődésének története. I-II. Fordította Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, az első kötet kissé viseltes állapotban, kissé kopottas gerinccel, kissé kopottas és foltos borítóval, ex libris-szel, a második kötet kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, ex libris-szel.
13325.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13326.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vasas Samu: Népi gyógyászat. Bukarest 1985. Kriterion.
13327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár László: Ásványhatározó. Bp., 1987. Gondolat.
13328.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft