https://darabanth.com/

Leírás:

A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy