https://darabanth.com/

Leírás:

A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy