https://darabanth.com/

Leírás:

A természet világa. 1-8. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. A föld és az élet története. IV. A kémia és vívmányai. V-VI. A növény és élete. VII-VIII.. Teljes. Bp. 1938- 1942. Egyetemi. 8 db. Aranyozott félbőr kötésben kis kopásoktól eltekintve jó állapotban

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy