https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Budapest,1948, Új Idők Irodalmi Intézet RT. (Singer és Wolfner) Kiadói félvászon kötés, 286 p. Számos szövegközi ábrával. Benedek István (1915-1996) által dedikál! A borító sarkai kopottak.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
10.101 EUR, 10.714 USD, 0.030 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy