https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.

Kikiáltási ár:

1 200 Ft
3.987 EUR, 4.286 USD, 0.012 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy