https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
5.387 EUR, 5.714 USD, 0.016 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy