https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

L.H. Farabeuf (szerk.): Précis Manuel Opératoire. Kiadó, kiadási évszám hiányzik.Cca. XIX. század vége. XX. század eleje. Kiadói félbőr kötés, XIV+896 p. Számos illusztrációval. Francia nyelvű sebészeti munka. A borítója viseltes, kopott, sérült. A címoldal fele hiányzik. A másik felét cellux-szal vissza ragasztották. A címoldalt követő oldalon magyar nyelvű ajándékozási sorok. / Surgical work in french language from the end of 19th century, or the beginning of the 20th century. The cover and the front page is damaged.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
9.967 EUR, 10.714 USD, 0.030 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy