https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos szövegközti fametszetű illusztrációkkal.

Kikiáltási ár:

5 000 Ft
16.611 EUR, 17.857 USD, 0.050 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy