13505.
284. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
4 200 Ft
11,35 EUR, 12,35 USD
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960, Medicina, 479p. Csak 1100 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Színes ceruzával aláhúzások.