https://darabanth.com/
Tétel

Nincs eladva

Leírás:

Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960, Medicina, 479p. Csak 1100 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Színes ceruzával aláhúzások.

Kikiáltási ár:

4 200 Ft
14.237 EUR, 16.800 USD, 0.014 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy