Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 138

Vályi András: Magyar országnak leírása. 1-3. köt. Somorja, 2003, Méry Ratio. Az 1796-1799. évi kiadás (Buda, m. kir. egyetem) reprintje! Díszes műbőr kötésben, karton tokban, jó állapotban.
12869.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Útirajzok. Bp., 1898, Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
12870.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Czére Béla: Magyarország közlekedése a 19. században (1780-1914). [Bp.], [1997], MÁV Rt. Vezérigazgatósága. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12871.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Orbán István: Marosvásárhely földrajza. Sárospatak, 1943, Kisfaludy László. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
12872.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Wien und Umgebungen. Wien, 1872. Korai útikönyv, 18 fametszettel. Újrakötve, / with 18 wood engravings.
12873.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói egészbőr kötésben, a kötéstáblán Pest város címerével, kissé viseltes, sérült borítóval.
12874.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12875.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eötvös Károly: A Bakony I-II.(Egybekötve.) Eötvös Károly Munkái XXI-XXII. Bp., 1909, Révai Testvérek, 314 +313 p. Átkötött egészvászon kötés. Jó állapotban.
12876.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12877.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, Győr vármegye térképe javított, ragasztott, 360/361. oldal szakadt, hiányos.
12878.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ludovít Havlac: Sociálna fotografia na Slovensku. Obsah, dejiny, súvislosti, prínosy. Pozsony, 1974, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, szlovák nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Slovakian language.
12879.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
12880.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft