https://darabanth.com/

Leírás:

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et al.: A föld felfedezői és meghódítói IV. Észak-, Közép-, és Dél-Amerika. Bp., 1938, Révai Irodalmi Intézet. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kisebb sérüléssel a gerinccen, egy lap kijár.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy