https://darabanth.com/

Leírás:

Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói illusztrált kopottas félvászon kötés, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva.

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy