https://darabanth.com/

Leírás:

Dvorzsák János: Magyarország helységnévtára. Egyetemes és betűrendes rész. Bp., 1886, Buschmann F. ny. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a címlapja és az előzéklapja hiányzik, 9/10 oldal szakadt, a lapszélek foltosak, magyar és német nyelven.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

38

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy