Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

Leírás:

Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylap kijár, kissé foltos hátsó szennylappal, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor