https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Székelyföld irásban és képben. Az előszót írta: Török Andor Főmunkatársak: Bányai János, Kertész János, Lendvay Ferenc. Szerkesztette Dávid József. Bp., 1941, ,,Kaláka" ny. 373+197 p. 16 t. Kissé foltos, kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, az előzékek sérültek, egy táblán apró szakadás..

Kikiáltási ár:

9 000 Ft
30.303 EUR, 32.143 USD, 0.090 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy