2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítótáblával. Enyhén dohos példány.