Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 13

Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Budapest, 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva.
13304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1961, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóval. Első kiadás.
13305.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás!
13306.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Széchényi Zsigmond 3. db könyve: 1. Nahar. Indiai utinapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. 2. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. 3. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.
13307.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Josef Vágner, Nada Schneiderová: Szafari a Kilimandzsáró alatt. Pozsony, 1980, Madách. Kiadói egészvászon kötés, a címlapon ceruzás jegyzettel, számos képpel illusztrálva.
13308.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Budapest, 1971, Gondolat. 2. változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt papírborítóval.
13309.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kittenberger Kálmán: Vadászkalandok Afrikában. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissebb szakadásokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.
13310.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vadászati témájú könyvek, 3 db:  Róna István: Vadászélmények távoli földrészeken. Útikalandok 74. Bp., 1968, Táncsics. Átkötött egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.  Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Győr, 1994, Rivalda. Kiadói kartonált papírkötés.  Kittenberger Kálmán: Vadász és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, rossz állapotban.
13311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István (szerk.): Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga) Budapest, 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, 223 p.
13312.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben.
13313.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói picit szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
13314.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Budapest, 1985, Népszava. Kiadói papírkötésben, néhány lap egy kicsit szakadt.
13315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft