Könyvek: Vadászat Tételek száma: 13
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1458011
13304
284
Books: Hunting
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Budapest, 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva. 1473624
13305
284
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1961, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóval. Első kiadás. 1473619
13306
284
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás! 1473622
13307
284
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond 3. db könyve:
1. Nahar. Indiai utinapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
2. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
3. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. 1479093
13308
284
Books: Hunting
Josef Vágner, Nada Schneiderová: Szafari a Kilimandzsáró alatt. Pozsony, 1980, Madách. Kiadói egészvászon kötés, a címlapon ceruzás jegyzettel, számos képpel illusztrálva. 1473613
13309
284
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Budapest, 1971, Gondolat. 2. változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt papírborítóval. 1473605
13310
284
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Vadászkalandok Afrikában. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissebb szakadásokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban. 1473932
13311
284
Books: Hunting
Vadászati témájú könyvek, 3 db:
Róna István: Vadászélmények távoli földrészeken. Útikalandok 74. Bp., 1968, Táncsics. Átkötött egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Győr, 1994, Rivalda. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: Vadász és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, rossz állapotban. 1361547
13312
284
Books: Hunting
Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István (szerk.): Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga) Budapest, 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, 223 p. 1217394
13313
284
Books: Hunting
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben. 1443678
13314
284
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói picit szakadozott papírborítóban. Jó állapotban. 1426598
13315
284
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Budapest, 1985, Népszava. Kiadói papírkötésben, néhány lap egy kicsit szakadt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft