https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Széchényi Zsigmond 3. db könyve: 1. Nahar. Indiai utinapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. 2. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. 3. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.

Kikiáltási ár:

1 800 Ft
5.980 EUR, 6.429 USD, 0.018 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: moldován_péter

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy