Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

13534.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, az első kötet gerince kissé viseltes, sérült, de ezt leszámítva jó állapotban.
13535.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. III. kötet. Bp., 1910, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
13536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. IV. kötet. Bp., 1918, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
13537.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
J. S. Albach: Heilige Anlänge. Genete für katholische Christen. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, díszes egészbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel, egészoldalas illusztrációkkal. Benne 12 db régi szentképpel.
13538.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
P. Meistermann Barnabás: Új útmutató a Szentföldre. Bp., 1909, Szentföldi Komiszáriátus. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben, térképekkel, és szövegközti illusztrációkkal.
13539.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Stoics István: A zsidók királya. h.n., é.n., Élet és Egészség Kiadása. Kiadói foltos papírkötés.
13540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Blaskó Mária: A csillagok leánya. Elbeszélés magyarországi Szent Erzsébet történetével Jashik Álmos képeivel. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon kötés. Jó állapotban.
13541.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dizseri Eszter: Fülep Lajos élete. Bp., 2003. Kálvin kiadó
13542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Henry George: Munka, hit, és föld. ( The condition of labour.) Nyílt levél XIII. Leo pápához. Fordította Gábor Jenő. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban. sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13543.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Biblia Dalecarlica. Stockholm, 1965, HJ. Brolins Förlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, svéd, angol, francia, és német. / Paperbinding, in swedish, english, french, and german language.
13544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./ Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
13545.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft