https://darabanth.com/

Törölve

Leírás:

A katholikus Magyarország 1001-1901 A magyarok megtérésének és a magyar királyság megalapításának kilencszázados évfordulója alkalmából. Szerk.: Dr. Kiss János, Dr. Sziklay János.1.- 2. kötet. Budapest, 1902. Stephaneum. XVI., 585 l., 4 lev., 2 térkép; VII., 586 l.-1128 l., 36 t. Eredeti egészvászon kötésben, itt-ott kopott, de intakt, és belül hibátlan

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
53.156 EUR, 57.143 USD, 0.160 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy