https://darabanth.com/

Leírás:

Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. III. kötet. Bp., 1910, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy