5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
J. S. Albach: Heilige Anlänge. Genete für katholische Christen. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, díszes egészbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel, egészoldalas illusztrációkkal. Benne 12 db régi szentképpel.