https://darabanth.com/

Leírás:

Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy