https://darabanth.com/

Leírás:

Pázmány Péter: Keresztény imádságos könyv, melyet írt Pázmány Péter. A boldog emlékezetű kardinál és esztergomi érsek, most pedig ezen hiteles, gondosan átnézett és egy toldalékkel megbővített tizenhetedik kiadásában harmadszor közrebocsát. Pest, 1869, Szent István-Társulat, 639 p.+3 acélmetszettel. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált egészbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, némileg foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy