https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
19.934 EUR, 21.429 USD, 0.060 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy