Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 25

Amerikai Egyesült Államok 1851. Kossuth Lajos fém emlékérem COPIE jelzéssel (42mm) T:2  USA 1851. Louis Kossuth metal commemorative medallion with COPIE mark (42m) T:XF
31134.

Amerikai Egyesült Államok 1851. "Kossuth Lajos" fém emlékérem "COPIE" jelzéssel (42mm) T:2 USA 1851. "Louis Kossuth" metal commemorative medallion with "COPIE" mark (42m) T:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1996. XXVI. Olimpia - Atlanta sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina  USA 1996. Games of the XXVI Olympiad Atlanta brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina
31135.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "XXVI. Olimpia - Atlanta" sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina USA 1996. "Games of the XXVI Olympiad Atlanta" brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria ~1914-1918. Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens Br medallion C:F,VG
31136.

Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:F,VG

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1979. Radetzky marsall / 5. Nemzetközi Túranap festett Br emlékérem zsinóron (60mm) T:1- Austria 1979. Radetzky marshal / 5th International Wandertag painted Br medal on string (60mm) C:AU
31137.

Ausztria 1979. "Radetzky marsall / 5. Nemzetközi Túranap" festett Br emlékérem zsinóron (60mm) T:1- Austria 1979. "Radetzky marshal / 5th International Wandertag" painted Br medal on string (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31138.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország 1820. Dieu nous la donné Br emlékérem Bordeaux hercegének a születése alkalmából készítve. Szign.: GAYRARD F. (38mm) T:2 France 1820. Dieu nous la donné Br commemorative medal commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: GAYRARD F. (38mm) C:XF
31139.

Franciaország 1820. "Dieu nous l'a donné" Br emlékérem Bordeaux hercegének a születése alkalmából készítve. Szign.: GAYRARD F. (38mm) T:2 France 1820. "Dieu nous l'a donné" Br commemorative medal commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: GAYRARD F. (38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország 1878. Világkiállítás 1878 Párizs - Nemzeti Pénzverde Br emlékérem. Szign.: Barre (30mm) T:1-,2  France 1878. Worlds fair - Administ. des Monnaies Br medallion. Sign: Barre (30mm) C:AU,XF
31140.

Franciaország 1878. "Világkiállítás 1878 Párizs - Nemzeti Pénzverde" Br emlékérem. Szign.: Barre (30mm) T:1-,2 France 1878. "World's fair - Administ. des Monnaies" Br medallion. Sign: Barre (30mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország DN A Francia Külügyminisztérium futára ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1  France ND Courier du Cabinet de France Relation Exterieur silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC
31141.

Franciaország DN "A Francia Külügyminisztérium futára" ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1 France ND "Courier du Cabinet de France Relation Exterieur" silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Horvátország DN Zágráb egyoldalas aranyozott fém olimpiai témájú plakett a város címerével, IKOM Zagreb gyártói jelzéssel T:2 Croatia ND Zagreb one sided, gold plated Olympic-themed plaque with the towns coat of arms, with IKOM Zagreb makers mark C:XF
31142.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Kanada DN Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F
31143.

Kanada DN "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament" 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons" 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Német Államok / Poroszország ~1880-1890. Fém plakett (100mm) T:3 patina, fo. German States / Prussia ~1880-1890. Metal plaque (100mm) C:F patina, spotted
31145.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
NDK 1965-1967. 8db-os Ag, Ni és porcelán emlékérem tétel T:1-,2 GDR 1965-1967. 8pcs of Ag, Ni and porcelain commemorative medallions C:AU,XF
31146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft