https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
31172.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2-  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
31173.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme, 1938. Felvidéki Emlékérem, 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére, 1941. Délvidéki Emlékérem T:vegyes oxidáció
31174.

10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem", 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére", 1941. "Délvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért fém emlékérem (50mm) T:2
31175.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért" fém emlékérem (50mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2 NMK.: 701
31176.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2 NMK.: 701

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
~1960-1970. Vegyes, nagyrészt Magyar Néphadsereg kitüntetés és jelvény tétel, közte Felszabadulási Jubileumi Emlékérem (2x) tokban, miniatűrrel szalagsávon, Szolgálati Érdemérem tokban, miniatűrrel szalagsávon T:2,2-
31177.

~1960-1970. Vegyes, nagyrészt Magyar Néphadsereg kitüntetés és jelvény tétel, közte "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" (2x) tokban, miniatűrrel szalagsávon, "Szolgálati Érdemérem" tokban, miniatűrrel szalagsávon T:2,2-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2
31178.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1967. A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T:2
31179.

1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte Szolgálati Érdemérem 10-20-25 év után, Haza Szolgálatért Érdemérem arany fokozata T:II
31180.

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte "Szolgálati Érdemérem" 10-20-25 év után, "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozata T:II

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló és KTP haditorna jelvények T:2
31181.

~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" és "KTP" haditorna jelvények T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
31182.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1996. A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalag nélkül nem saját tokban T:2 Hungary 1996. Distinction for NCOs Service 1st Grade enamelled, gold and silver plated tombac decoration without ribbon in not original case C:XF  NMK 797.
31183.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalag nélkül nem saját tokban T:2 Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration without ribbon in not original case C:XF NMK 797.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz