https://darabanth.com/

Nincs eladva

Katalógusszám:

31185.
284. Lezárult gyorsárverés
Militária

Leírás:

2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
33.223 EUR, 35.714 USD, 0.100 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: kozár_edit

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy