Balás P. Elemér: A magyar szerzői jog szabályainak kiterjesztése a felszabadult kelet-magyarországi és erdélyi országrészekre, különlenyomat az Acta Juridico-Politica "Jogi előadások I." című 6. kötetéből. Kolozsvár, 1942, Universitas Francisco-Josephina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Ballagi Géza: Zemplén megye. Megyei Monográfiák. Magyaroszág közgazdasági és közművelődési állapota a XIX. század végén. Bp., 1893, MTA. Kiadói papírkötés, foltos.
Déry Endre-Elbert Endre-Friedmann Endre-Vági József-Ries István: A fasizmus üldözötteit védő jogszabályok (1945-1946). Budapest, 1946, American Joint Distribution Committee Magyarországi Bizottsága. Kiadói foltos papírkötés.
Csizmadia Andor-Kovács Kálmán-Asztalos László: Magyar állam- és jogtörténet. Budapest, 200, Nemzeti Tankönyvkiadó Rt. Tizenegyedi kiadás. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
Vágó József - Varró István: Magyar élelmiszer törvények. Élelmiszerhamísításra vonatkozó jogszabályok gyűjteménye. Bp., 1913, Ráth Mór. 320 p. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben.
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!