10 000 Ft
Lehoczky Tivadar: Beregvármegye Monographiája I-II-III/ 1-2. Bp., 1994,Területi Történelmi-Honismreti Bródy András Társaság. Kiadói papírkötés, III/1. kötet kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, III/2. kötet borítójának hátán kisebb sérülés, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban.