2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos védő-, előzék-, és címlappal.