Gudenus János - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Papírkötésben, jó állapotban.
Gudenus János, Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Fekete Nagy Antal, Borsa Iván: A Balassa Család Levéltára 1193-1526. Magyar Országos Levéltár Kiadványai II. Forráskiadványok 18. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Meilesteine der Archäologie. Auf den Spuren der Menschheit. Szerk.: Hans Georg Niemeyer, Rudolf Pörtner. Herrsching, 1987, Pawlak. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Hardback, in german language, in good condition.
Josef Krása: Rukopisy Václáva IV. Praha, 1974, Odeon. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban, képekkel gazdagon illusztrálva, cseh nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language, in good condition.
James Mellaart, Erik Hornung et al.: Neue Funde aus alter Zeit. Bild der Wissemnschaft. Stuttgart, 1970, Deutsche Verlags-Anstalt. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva, német nyelven. / Linenbinding, in german language.
Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelméből 1823-tól 1848-ig. 2. köt. Genf, 1864, Puky Miklós. Kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.
Beck, Friedrich - Unger, Manfred: ...mit Brief und Siegel. Dokumente aus Archiven der Deutschen Demokratischen Republik. Leipzig, 1979, Edition Leipzig. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.