Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 129

Révai, (Miklós) Nicolaus: Antiquitates literaturae Hungaricae. Volumen I. [unicus]. Pestini, 1803. Typis Matthiae Trattner. XII+360p. A mű elsőként közli tudományos magyarázatokkal kiegészítve a Halotti Beszéd szövegét. Korabeli, megviselt papírkötésben, tulajdonosi névbeírással.
13567.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Wittmann Viktor: A repülőgépekről. Turner Károly könyvének felhasználásával. Magyar Könyvtár 759. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13568.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13569.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Benczúr Gyula: Gyakorlati balneológia és klimatológia különös tekintettek a hazai viszonyokra. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Adorján Pál: 150 rádiófelvevő kapcsolás. Bp., 1926, Athenaeum. félvászon kötés, kopottas állapotban.
13571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. Kiadta a Széchenyi Munkaközösség. Cegléd, 1941, Garab ny. 63 p., 8 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13572.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
13573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13574.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13575.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
13576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13577.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13578.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft