Bolhapiac Tételek száma: 447
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1465182
11289
287
Flea Market
Halkés alpakka nyéllel és a pengén hal gravírozással 21 cm 1509913
11290
287
Flea Market
Jelzett angol ezüstözött alpakka steakszedő, h:26 cm 1504552
11291
287
Flea Market
8 db játék(Verdák puzzel, 3 db ügyességi játék, 3 db számítógépes játék) 1504495
11292
287
Flea Market
7 pakli, egy kivételével bontatlan csomagolásban(Szaffi, Aladdin, Harry Potter, Aranyásók, Az erdő kapitánya, A Karib-tenger kalózai, Fekete Péter) 1510132
11293
287
Flea Market
"Nekem olyan ember kell..." - feliratú konyha textil fali dísz, sérüléssel, 50x85 cm 1502226
11294
287
Flea Market
1956 Ciróka-paróka mágneses játék, jó állapotban 1504418
11295
287
Flea Market
Argerntor fém levélbontó kés, jelzett, h: 15 cm 891823
11296
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 25×18 cm 891824
11297
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 26×19 cm 891832
11298
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 24×23 cm 891830
11299
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 22×13 cm 891828
11300
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 21×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft