Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1396197
10500
287
Ex libris - small-graphics
Christian W. Bauditz(1936-?): Vagn Clemmensen ex libris. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm 1503328
10501
287
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924):Erotikus, akt ax libris. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton, Paul Lindberg német hírlapíró ex librise. /* erotic bookplate. heliogravure. 13x14 cm 1380112
10502
287
Ex libris - small-graphics
Benedyktowicz Janusz (1918-2001): Ex libris. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Polish bookplate. Engraving, signed on the print. 10x13 cm 1396217
10503
287
Ex libris - small-graphics
Clarence Bergquist (?-?): Fa bódéval, klisé, papír, 12x8 cm. 1453164
10504
287
Ex libris - small-graphics
Dries Boskamp: ex libris. Fametszet, papír, jelzett. / Wood-cut. Signed. 14x10 cm 1439706
10505
287
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen (?-?): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1419642
10506
287
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): In Memoriam Dott. Nerone Santagiuliana Ex libris. Színes fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm 1453157
10507
287
Ex libris - small-graphics
Zbigniew Dolatowski (1927-2001): Ex libris Erik Skoveborg. Linómetszet. Színes. / Lino cut bookplate 10x7 cm 1452857
10508
287
Ex libris - small-graphics
Drahos István (1895-1968): Erotikus ex libris Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×5 cm 1378072
10509
287
Ex libris - small-graphics
Dafinel Duinea (1921-1998): Ex libris Tellmann. Linó, papír, jelzett, 9×6 cm 1374989
10510
287
Ex libris - small-graphics
Juan Estiarte (1901-1986): Ex libris Sebatia Gasch. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm 1380104
10511
287
100
Ex libris - small-graphics
Welda Favero: Ex libris. Linometszet, Jelzett. / Italian bookplate. Signed 11x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft