A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.